O naší společnosti

Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS byla založena jako specializovaná advokátní kancelář zaměřená na oblast mediálního a telekomunikačního práva a práva informačních a komunikačních technologií. Jejími zakladateli jsou advokáti s dlouholetými a jedinečnými zkušenostmi nejen z oblasti poskytování právních a poradenských služeb největším provozovatelům televizního a rozhlasového vysílání, předním světovým mediálním agenturám, významným vydavatelským a nakladatelským domům, ale i přímo z vedení největších mezinárodních mediálních společností působících v České republice.

S ohledem na významný přesah do oblasti médií nabízíme našim klientům i specializované mediální a PR služby, a to nejen v rámci řešení krizových situací.

Praxe advokátní kanceláře MELKUS KEJLA & PARTNERS zahrnuje dále všechny oblasti práva související s činností obchodních korporací i podnikajících fyzických osob. Právníci advokátní kanceláře MELKUS KEJLA & PARTNERS mají výjimečné zkušenosti s poskytováním právních služeb v rámci své rozsáhlé litigační praxe, zejména v oblasti obchodních a občanskoprávních sporů, rozhodčích řízení, mezinárodních arbitráží, správních a trestních řízení, a stáli u zrodu řady přelomových rozhodnutí, která redefinovala právní praxi v dotčených oblastech.

Mezi další klíčové specializace advokátní kanceláře MELKUS KEJLA & PARTNERS patří právo hospodářské soutěže, nemovitostní a stavební právo, právo obchodních korporací a komplexní právní podpora obchodních transakcí, právo veřejných zakázek, podnikání na kapitálových trzích, bankovní a daňové právo, farmaceutické a zdravotnické právo, přepravní právo a pracovní právo.

Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS spolupracuje na každodenní bázi s účetní a daňovou kanceláří PROFID, a má tak k dispozici zkušené odborníky a daňové specialisty ke konzultacím a řešení otázek v oblasti daňového práva. Právní služby na území Slovenské republiky jsou poskytovány ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Vojčík & Partners, s.r.o. (www.vojcik.cz).

Naším cílem není pouze Vaše spokojenost, ale především jistota, že náš špičkový právní a mediální servis je pro Vás ideálním řešením. Standardem proto u nás není jen poskytování právních porad či mediálních služeb v té nejvyšší kvalitě, ale i dlouhodobá podpora a ochrana Vašeho podnikání například prostřednictvím monitoringů změn příslušné legislativy a nejnovější rozhodovací praxe soudů a správních orgánů. S námi víte více.

Rádi vám pomůžeme!

Sjednejte si s námi schůzku pomocí formuláře, nebo nám rovnou zavolejte.

Umíme

BYZNYS.

Známe

PRÁVO.

Máme

ŘEŠENÍ.