Školení

Advokátní kancelář MELKUS KEJLA & PARTNERS připravuje pro své klienty vysoce specializovaná odborná školení a přednášky zaměřené na různorodou právní problematiku.

Při naší lektorské činnosti vycházíme z unikátní znalosti právního prostředí, praktických zkušeností našeho týmu a aktuální judikatury.

Školení probíhá dle zadání klienta v jeho prostorách, ve velké zasedací místnosti naší advokátní kanceláře, případně kongresovém hotelu. Školíme jakýkoliv počet osob. Na přání klienta a s ohledem na délku školení zajišťujeme i catering.

Jednotlivá školení vedou naši nejzkušenější právníci. Na každém školení je dostatek prostoru pro diskusi, během které jsou zodpovězeny konkrétní dotazy účastníků. Všichni účastníci obdrží zdarma tištěnou prezentaci a případně i další podklady dle vzájemné dohody.

V současné době mezi nejoblíbenější témata školení patří ochrana osobních údajů a GDPR (včetně problematiky ochrany osobních údajů zaměstnanců, zákazníků a dodavatelů), GDPR ve veřejné správě; odpovědnost za přestupky, náhrada škody (v různých variacích) a dále  jak uzavírat výhodné smlouvy, jak předcházet soudním sporům a právní minimum pro vedoucí pracovníky.

Školení jsme připraveni poskytnout na míru dle vašich požadavků a časových možností.

Vybrané reference

  • ALD Automotive s.r.o. – Société Générale
  • BOSCH
  • Omnicom Media Group (OMD Czech, a.s., PHD, a.s.)
  • AdHackers s.r.o.
  • Mediatrix s.r.o.
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
Rádi vám pomůžeme!

Přijďte k nám do kanceláře nebo nás kontaktujte pomocí formulářů zde na webu.

Umíme

BYZNYS.

Známe

PRÁVO.

Máme

ŘEŠENÍ.